Підтримка
Цілодобова підтримка | Правила звернення

Зателефонуйте

Глобальна підтримка:
+7 (495) 789-45-86

Поширені запитання |  Форум |  Бот самопідтримки Telegram

Ваші запити

  • Всі: -
  • Незакриті: -
  • Останій: -

Зателефонуйте

Глобальна підтримка:
+7 (495) 789-45-86

Зв'яжіться з нами Незакриті запити: 

Профіль

Профіль

Сервіс відновлення серійного номера (ключового файла) Dr.Web

Якщо Ви є законним власником ліцензії Dr.Web, але втратили ліцензійний сертифікат із серійним номером або лист з інтернет-магазину про купівлю, Ви можете зробити запит на повторне надсилання листа про реєстрацію серійного номера на Ваш e-mail.

ВАЖЛИВО!
  1. За допомогою цього сервісу можна відновити тільки зареєстрований серійний номер Dr.Web — як такий, що завершився, так і ще діючий. Якщо Ви ще не встигли його зареєструвати, щоб відновити ліцензію, будь ласка, зверніться до компанії, в якій Ви придбали ліцензію Dr.Web.
  2. У процесі відновлення серійного номера Вам буде необхідно вказати реєстраційний email (адреса, яка була вказана при реєстрації серійного номера) або нову адресу електронної пошти, яка була вказана в сервісі заміни реєстраційного email. Лист із серійним номером надсилається тільки на реєстраційний e-mail. Якщо наразі Ви не користуєтеся цією адресою, щоб відновити серійний номер, зверніться або до компанії, в якій Ви придбали ліцензію Dr.Web, або до Служби технічної підтримки «Доктор Веб». При цьому Вам буде необхідно надати документи, що підтверджують факт оплати ліцензії.

Введіть e-mail, вказанний при реєстрації серійного номера Dr.Web.Я даю згоду ТОВ «Доктор Веб» (правовласнику ПЗ Dr.Web) на обробку моїх персональних даних